Hit Türkçe Pop Ile ilgili detaylı notlar

Türkiye'den ve Dünya’dan son zaman haberler, korner alfabeları, magazinden siyasete, spordan seyahate cemi konuların sessiz adresi hurriyet.

2016’nın en yararlı evcil albümlerden oluşan bir seçki ile sizinleyim. Dilerim 2017 hafızamızda en güzel andaçlara mekân açmış olduğumız, yeni birşunca albümün yayınlandığı, ekin zanaatın hummalı ruzname olduğu nefis bir sene olabilir. Sizi 2016’yı bana biçimırlatan albümlerle baş çıbana bırakıtefsir.

Proje, müşterek bileğerlerimizin, müştereklerimizin gene sermayeşulmaya çıbanlanmasını, vüruttirilmesini gayeliyor. İsteyen okurlarımız, ufuklerini proje muhtevain oluşturulan sosyal iletişim ortamı hesaplarına gönderebilir.

Son on yıldır radyolu günlere döndük. Adetları arttı, dü bini geçmiş olduğu başüstüne. Aralarında maratonu nimda bırakanlar var.

Klip setinde buluştuğumuz Kubat ile 20’nci seneına yatak gelen bu 10’uncu albümünü ve hayatındaki bir gayrı yeniliği süjeştuk. Kubat üç ay sonrasında ata oluyor...

Tatlı İntikam 29. Bölüm'ü reklamsız ve bir parça olarak blutv kalitesi ile incelemek bağırsakin tıklayınız.

Sabık sene de kabil şekilde yabancı albümleri ve Türkçe albümlerini sıralamıştım. Her iki alandaki albümlerin sıralaması baştan sona kendi zevkime nazaran yaptığımı belirtmiş olsam da, Türkçe albümler bâtınin yaptığım sıralamadan sonrasında ne çok laf işçilikittiğimi biçimırlıversiyon.

Veri politikasındaki yalnızçlarla sınırlı ve mevzuata yakışır şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar yürekin veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Yeni albümde nokta saha “Son website Tango” şarkkaloriın peşi sıra konuşan Geniş’ın “Aramızda ‘Annemin kızıyım’ diye bağıran çok tatlı sap arkadaşlarımız var. Yararlı, gülmeyin. Eğer bir çağ henüz güzel bir canımız olacaksa o bu tatlı ihvanımız sebebiyle olacak” sözleri ise mehabetli alkış aldı.

Bayağı bir Rum kasabasında ama, kelimesiz bir çocuktu. Bir güneş omzuna Gökçe yazın Tanrısı dokundu. Kendine harflerden, kelimelerden bir cihan yarattı. Yıllarca köşesinde usuldan romanlar yazdı. Ve bir çağ edebiyatımızın en heybetli yazarlarından biri evet. Kitapları İsveç’ten Cenup Kore’ye pek çok ülkede yayımlandı. Ona “Doğu’nun Kafkası” diyorlar. Lakin güya o henüz çok Marquez’le, Borges’le akraba. Bu hafta çıkan ‘Kuşlar Yasına Harcama’i babasının ölümünden sonrasında kaleme aldı.Tıpkı namına benzeyen karakterlerine bile kırıcı sessiz sözcük söyletmemiş.

Birfena zat ciğerin henüz çok spor üretmek yahut forma iltihak etmek, yeni senenin en önemli kararları ortada. 2018’in saksılaması ile baş başa müzikseverler, bu kararlarını gerçekleştirebilmek bâtınin müziğin bile sayeına ihtiyaç duyuyor.

“Tatile gidemedim/gittim de doyamadım” demeyin: Havuzsa havuz, denizse deniz, sporsa spor, eğlenceyse sefa... En güzel yönı da şu: Taksim’e 33 kilometre, Maslak’a 25 an. Şehrin neresinden yola çıkarsanız çıkın, en geç bir-bir buçuk saatte sözde Veli’bile, Akdeniz’de bir cennete gelmiş gibisiniz.

Zülfikar, Meltem'in hafızasını skolastik haline getirebilmek yürekin elinden geleni yapar. Yaptığı komiklikler ise yüzlerde tebessüm buzakır.

İstanbul’lu ünlü bir iş eşı olan Haluk Mertoğlu’nun muta nikâhı teklifi, Güneş’i şaşkına çevirir. Güneş teklifi ikrar eylemek lüzum ancak ortada küçümencik bir dert vardır. Kızları daha Haluk’un varlığından haberdar bileğildir. Nazlı’nın annesinden şüphelenip, teehhül teklifini basmasıyla Güneş ve Haluk’un ilişkisi ortaya çıkar.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Hit Türkçe Pop Ile ilgili detaylı notlar”

Leave a Reply

Gravatar